DANI ŠPORTA GRADA SPLITA

U organizaciji gradske ustanove ŠPORTSKI OBJEKTI-SPLIT, 17. studenog  i 18. studenog 2018. godine, u terminu od 08:00-17:00 sati održati će se manifestacija pod nazivom ” Dani športa grada Split” za djecu predškolske dobi te djecu prvih razreda osnovnih škola.

Po slijedećem programu izbora i rasporeda sportova:

NOGOMET / M ŠC PARK MLADEŽI 9:30-11:00; 15:00-16:00 9:30-10:30; 15:00-16:00
NOGOMET / Ž ŠC PARK MLADEŽI 11:00-12:30; 14:00-15:00 10:30-11:30; 14:00-15:00
ATLETIKA / M i Ž ŠC PARK MLADEŽI 10:00-12:00; 15:00-16:30 10:00-12:30
RUKOMET / M ŠC GRIPE / velika dvorana 8:00-11:00; 13:00-15:00 8:00-11:00; 13:00-15:00
RUKOMET / Ž ŠC GRIPE / velika dvorana 11:00-13:00; 15:00-17:00 11:00-13:00; 15:00-17:00
KOŠARKA / M ŠC GRIPE / mala dvorana 8:00-10:00; 13:00-14:00 8:00-10:00; 13:00-14:00
KOŠARKA / Ž ŠC GRIPE / mala dvorana 10:00-12:00; 14:00-17:00 10:00-12:00; 14:00-17:00
MALI NOGOMET ŠC GRIPE / mala dvorana 12:00-13:00 12:00-13:00
BOKS I KICK BOKS ŠC GRIPE / dvorana stare Gripe 9:00-12:00
JUDO ŠC GRIPE / dvorana stare Gripe 11:00-15:00
KARATE ŠC GRIPE / dvorana stare Gripe 10:00-12:00 10:00-13:00
TAEKWONDO ŠC GRIPE / dvorana stare Gripe 8:00-17:00
STRELJAŠTVO ŠC GRIPE / dvorana stare Gripe 13:00-17:00 10:00-13:00
STOLNI TENIS ŠC GRIPE / dvorana stare Gripe 10:00-14:00
DIZANJE UTEGA ŠC GRIPE / dvorana stare Gripe 15:00-17:00
CENTAR PLESA ŠC GRIPE / dvorana stare Gripe 16:00-17:00
TENIS ŠC TENIS 9:00-11:00; 14:00-16:00 9:00-11:00
MAŽORETKINJE / PLES ŠC  POLJUD / judo dvorana 8:00-10:00 11:00-12:00
JUDO ŠC  POLJUD / judo dvorana 10:00-12:00; 14:00-16:00 8:00-9:30; 16:00-17:00
JUDO ŠC  POLJUD / judo dvorana 10:00-12:00; 14:00-16:00 8:00-9:30; 16:00-17:00
PLES ŠC  POLJUD / judo dvorana 12:00-14:00 12:30-14:00
KICK BOKS ŠC  POLJUD / judo dvorana 16:00-17:00 14:00-16:00
ODBOJKA / M i Ž ŠC POLJUD / velika dvorana 8:00-15:30 8:00-14:00
MAŽORETKINJE / PLES ŠC POLJUD / velika dvorana 15:30-17:00 14:00-15:00
GIMNASTIKA ŠC POLJUD / gimnastička dvorana 10:00-17:00 10:00-12:00
HRVANJE ŠC POLJUD / hrvačka dvorana 14:00-17:00 10:00-12:00
MAČEVANJE ŠC POLJUD / mačevanje 10:00-12:00 10:00-12:00
PLIVANJE ŠC  POLJUD / bazen 8 m i 33 m 8:00-16:00 8:00-16:00
VATERPOLO ŠC  POLJUD / bazen 8 m i 33 m 8:00-16:00 8:00-16:00
PLIVANJE ŠC  POLJUD / bazen 8 m i 33 m 14:00-16:00 14:00-16:00 djeca s teškoćama u razvoju
SINK. PLIVANJE ŠC  POLJUD / bazen 50 m 9:00-11:00
RONJENJE ŠC  POLJUD / bazen 50 m 9:00-11:00 10:00-12:00
SKOKOVI U VODU ŠC  POLJUD / vanjski bazen balon 10:00-12:00 10:00-12:00

 

PREUZMITE DOKUMENTACIJU

Dani športa grada Splita – prezentacija – 5.10.2018.